• Email: ngo.kraplyna@gmail.com

Блог

14

Чт

Гуманітарна допомога для дітей

Передали нашим друзям із фонду Клуб Добродіїв гуманітарну допомогу для дітей, включаючи більше 800 літрів мінеральної води та 150 пакунків вологих серветок.

09

Сб

Корм для тварин

Доставили 600 кг сухого корму для котів і собак нашим друзям з фонду UAnimals. З початку повномасштабної війни UAnimals активно допомагає тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. 

10

Ср

DJI Mavic 3

Передали DJI Mavic 3 одній із груп розвідувальних безпілотників української армії.

01

Ср

Аптечки для військових

Допомогли нашим друзям з Umrella UA з їх амбіційною благодійною ініціативою зібрати 100 тактичних аптечок для українських воїнів.

Тактичні аптечки – це повністю укомплектовані невеликі медичні сумки, кожна з яких містить необхідне обладнання для лікування …

24

Пт

Термінова допомога дітям

Допомогли нашим друзям з Клубу Добродіїв з їх благодійною ініціативою з надання невідкладної допомоги українським родинам з дітьми, які проживають на прифронтовій території.

Тисячі сімей з дітьми живуть у маленьких містах і селах України, де …

01

Ср

Зігрівай!

Допомогли нашим друзям з Клубу Добродіїв з їх благодійною ініціативою подбати про тепло українських дітей, які живуть на прифронтовій території.

У холодну пору року вони не завжди мають опалення і потребують речей, щоб зігрітися. Завдяки …

19

Чт

Допомога дітям з особливими потребами

Передали протипролижневі матраци, антиалергенні подушки, рушники та інші речі першої необхідності низці державних дитячих будинків, в яких проживають діти з особливими потребами.

 

18

Пт

Autel EVO II Dual 640 T

Передали Autel EVO II Dual 640 T одній із груп розвідувальних безпілотників української армії.

Безпілотник має тепловізійну камеру високої роздільної здатності, яка дозволяє краще виявляти позиції росіян вдень і вночі.