![](/media/CACHE/images/blog/e54bb538-9cff-431e-9456-435972c6bbae/99c4d5e07cb6b6795960204d86f3ab2d.webp)
Зігрівай!
Допомогли нашим друзям з Клубу Добродіїв з їх благодійною ініціативою подбати про тепло українських дітей, які живуть на прифронтовій території.
У холодну пору року вони не завжди мають опалення і потребують речей, щоб зігрітися. Завдяки нашій пожертві Клуб Добродіїв зміг організувати 60 теплих комплектів, кожен з яких містив спальний мішок, шапку та грілку для рук.
Такий комплект стане у нагоді вдома при відключеному опаленні, зігріє в укритті під час авіанальоту чи обстрілу, а в разі евакуації гарантує дитині тепле місце для сну.
Клуб Добродіїв – всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям.