case image

За місяці війни Україна була суттєво зруйнована в цій кровопролитній війні. Крім того, зараз Москва навмисно націлилась на інфраструктуру, намагаючись підірвати економіку України та позбавити людей основних благ — тепла, води, електроенергії — з наближенням зими. Росія не може впоратися з Україною на її сході та півдні, і тому Москва намагається розширити війну та поширити цей біль на всю Україну.

До цього часу Україна справлялася з викликами: активізувала державні та приватні зусилля для отримання та фінансування запасних частин для зруйнованого обладнання, а також вживала заходів щодо пом’якшення наслідків, таких як планове відключення електроенергії та закликала українців економити енергію. Однак масштаби руйнувань унеможливлюють швидкий ремонт. Запасні частини часто не завжди доступні. Енергетична інфраструктура також залишається вразливою до повторних ударів відразу після ремонту. За цих обставин мирне населення України зіштовхується з нестачею тепла, води, електроенергії та їжі, а також проблемами мобільного та інтернет-зв’язку.

Ми збираємо кошти на забезпечення цивільного населення теплим одягом, зимовими спальними мішками та черевиками. Однак найактуальнішим пріоритетом є портативні генератори, які допоможуть лікарням, дитячим будинкам, школам і притулкам пережити холодну зиму, коли зникає електроенергія.